ZŁÓŻ RAPORT CBAM ZA 1Q2024!

Reporting Assistant

Reporting Assistant: rozwiązania kreatywnego zespołu

Zespół Green reporting cechuje kreatywność, dlatego jest to jedna z naszych wartości. Szukamy rozwiązań, które będą realnym wsparciem dla biznesu.

Zapoznając się z tematyką CBAM uznaliśmy, że jest to na tyle skomplikowane zagadnienie, że trzeba je zautomatyzować. Dlatego stworzyliśmy narzędzie Reporting Assistant.
Narzędzie jest rozwijane wspólnie z naszymi klientami. Chcemy by Reporting Assistant służył klientom w wypełnianiu obowiązków sprawozdawczych, ale i komunikacji z producentami, monitorowaniu emisyjności a docelowo optymalizacji kosztów. Dlatego rozwijamy nasze narzędzie i dostosowujemy do potrzeb klientów.

Jednak już teraz, z niemałą ekscytacją, przedstawiamy Asystenta ds. Raportowania.

Jeśli jesteś importerem towarów CBAM (jakie to? Sprawdź Kody CBAM) albo agencją celną, zachęcamy Ciebie do wypróbowania Reporting Assistant! Przekonasz się ile czasu Ci zaoszczędzi, który możesz wykorzystać produktywnie do prowadzenia swojego biznesu, a nie wypełnianiu kolejnych obowiązków prawnych. Ponadto dzięki automatyzacji procesu, unikniesz ryzyka powstania błędów.

Aktualnie Reporting Assistant automatycznie przetwarza zgromadzone dane do odpowiedniego formatu, który następnie może zostać wgrany do systemu unijnego. Jednak wkrótce będą kolejne funkcjonalności, o których będziemy informować.

 

Masz pomysły na usprawnienia raportowania CBAM  i nie tylko, skontaktuj się z nami. Lubimy nawet najbardziej szalone pomysły 😉